Stránka 1 z 1

Představení architektonické studie

OdeslatNapsal: 24 dub 2010, 20:27
od simek
Včera jsem se dozvěděl, že architekt Vávra nemá čas slíbený projek dokončit a tak práci převzal architekt Kotouč, taktéž spolupracovník architekta Kotíka, autora našeho domu a taktéž architekt, který budovu realizoval. Právě mi telefonicky slíbil dodržet termín a tak Vám všem nabízím schůzku s ním, kde by nám projekt předal formou prezentace, vysvětlení a odpovědí na otázky.
Nabízí čtvrtek 29.4. v 19:00. Místo určím až podle množství přihlášených. Projekt bude i v elektronické formě umístěn na web a když vše dobře dopadne, každý dostane svůj výtisk na setkání. Prosím posílejte mi potvrzení účasti na mail: simek@belariepark.cz nebo formou SMS na telefon 606 618 847

díky Šimek

Re: Představení architektonické studie

OdeslatNapsal: 29 dub 2010, 08:28
od simek
Setkání s architektem Kotíkem, který nám předá objednaný projekt a odpoví na Vaše dotazy se koná dnes-ve čtvrtek 29.4. v 19:00 hodin v prostorách vrátnice, za vjezdem do garáží.Celkem o účast projevilo zájem 8 osob z toho 4 z výboru. Z toho co se tam dnes řekne pořídím zápis a doufám, že projekt dostaneme i ve formě prezentovatelné na webu, případně na nástěnkách (bylo to požadováno, ale ze zkušenosti vím, že architekti mají rádi velké nekopírovatelné plachty papíru:o)
Šimek-606 618 847

Re: Představení architektonické studie

OdeslatNapsal: 30 dub 2010, 09:36
od admin
Včera proběhlo představení architektonické studie, kterou můžete nalézt zde v příloze. Jedná se o první verzi, která ještě bude po včerejší schůzce architektem upravena a doplněna. Jestli máte někdo nějaký doplňující dotaz či připomínku, kontaktujte Jana Šimka (606 618 847, simek@belariepark.cz). Již nyní platí, že když chcete něco navíc nebo mimo tento projekt, můžete kontaktovat přímo architekta Kotouče na tel. 721 401 708.

Re: Představení architektonické studie

OdeslatNapsal: 22 kvě 2010, 07:39
od admin
Finální verzi fasádního manuálu můžete najít v příloze.

Re: Představení architektonické studie

OdeslatNapsal: 02 úno 2021, 10:24
od simek
na poslední schůzi výboru SVJ došlo ke schválení instalace klimatizace člena výboru, pana Kasnara ve vnitrobloku. Rád bych se zde proti tomu ohradil, protože fasádní manuál je závazný a shromážděním schválený dokument, jehož hlavním cílem bylo hlídat nejen architektonickou podobu domu. Fasádní manuál řeší jak obecné, tak konkrétní povolené úpravy a cokoli není přímo v něm zmíněno, řeší se vždy s architektem Radovanem Kotoučem, který je z týmu pana architekta Kotíka-autora naší budovy.

Pan Kasnar si zažádal před pár lety o možnost instalace klimatizace na terase a panem architektem to nebylo povoleno s tím, že jako mnoho dalších klimatizací si jí může instalovat v garáži, nebo na střeše. To pan Kasnar odmítl jakožto příliš nákladné.

Nyní je pan Kasnar členem výboru a okamžitě si zažádal výbor o schválení klimatizace a bylo mu neprodleně vyhověno, což je porušení dosud platných a shromážděním, jakožto nevyšším orgánem SVJ, schválených zásad!!!

žádám tímto o revidování tohoto rozhodnutí a zařazení fasádního manuálu jakožto bodu na další shromáždění

děkuji

Jan Šimek